Niektoré prípady riešené OcP za mesiac Január 2018

riešenie vypílených agátov, (22 kusov) pri železničnom priecestí.

zadokumentovanie, vyhotovenie fotodokumentácie a vyhotovenie úradného záznamu k prípadu. Prípad ďalej nahlásený na O.Ú. životného prostredia NZ.

zapisovanie miest dopravných značiek, kde ich rozvetvené konáre porastov zakrývajú alebo bránia vo výhľade z križovatiek v miestnej komunikácii. (Dolná, Horná, Nová cesta, Novozámocká, Bratislavská, Železničná, P. Kinizsiho, J. Dózsu.)

Pokus o odchytenie zraneného psa, ktorý bol nahlásený výpravcom zo dňa 03.01.2018. Počas hľadania sa dostavili aj aktivisti občianskeho združenia SAOZ. Psa sa podarilo zahnať do ohradenej miestnosti a odchytiť. Prevezený členmi SAOZ na veterinárnu kliniku NZ. Vzhľadom na vážnosť utrpených zranení spodnej sánky, pes musel byť uspatý.

Prijatý oznam od pána Z. B, z Mlynskej ulice, že na dnes ráno jeho matka si všimla otvorené garážové dvere a drevené dvierka do záhrady. Z garáže zmizol starší moped veterán, Jawa 555, motorová píla dolmar, brúska na reťaz motorovej píli, Gola sada značky Extol.

po pár dňoch vypátranie niekoľkých odcudzených predmetov z garáže p. Z. B. a boli zistení aj páchatelia.

asistencia pri odstránení osobného motorového vozidla z parku pri Novej Ceste

súčinnosť s Okresným súdom NZ, doručenie zásielky

služba na miestnej pošte pri vyplácaní soc. dávok.

príslušníci OcP vykonali odchyt 5 psov, ktorí sa sem majiteľovi zatúlali z obce Palárikovo.

príslušníci OcP vykonávali riadenie premávky na Bratislavskej ceste počas poslednej rozlúčky s čestným občanom obce Tvrdošovce.